Prishtina plisat

Ndeshjet e ardshme

JUL

18

2020

kf Ballkani - kf Prishtina

SuharekË, Kosovë

2-2

JUL

22

2020

kf Prishtina - kf Flamurtari

Prishtinë, Kosovë

3-0

JUL

26

2020

kf Trepça '89 - kf Prishtina

Mitrovicë, Kosovë

2-1

JUL

29

2020

kf Prishtina - kf Ballkani

Finalja e kupËs - Stadiumi Fadil Vokrri

17:45

Dëgjo dhe mëso

Këngët tona

Shopping Basket